Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najnowszy sondaż podaje że Bronisław Komorowski ma najwyższe poparcie elektoratu ktory ma wykształcenie podstawowe, zamieszkuje duże wioski do 1000 mieszkańców i małe miasteczka do 15000 mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie tendencjny tekst, skoro pojechał tam w ramach urlopu to jak można sugerować już w tytule że PIS rozlicza Żuka, gdyby faktycznie pojechał tak jak niektórzy z innych miast to ok, ale akurat prezydnt Żuk jest czysty więc to chamskie w taki sposób sugerować sytuacje 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o losie. Pis, Tułajew = czcza gadanina. Sylwek wez sie do roboty chłopie. czy wy kurw..... naprawde nie macie co innego robic? jestes Pan radnym to pracuj dla Lublina a nie szuaksz afery tam gdzie jej nie ma  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od wycieczek na koszt podatnika w Lublinie specjalistą był Andrzej "Tesco" Pruszkowski zwany tu i ówdzie "podróżnikiem", Żuk w porównaniu do niego to tytan pracy, w sumie przy tylu inwestycjach to nawet byłoby ciężko dużo podróżować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny (bez)radny Tułajew jak zwykle pochłonięty jątrzeniem, nic dla mieszkańców nie robi i do tego jeszcze ta chora obsesja na punkcie Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zdecydowal o powstaniu 2 spalarni śmieci w Lublinie. Dlaczego nikt o tym nie wie? Śmieci bedą zjeżdzać z calej Europy i truć lublinian. Obudźcie sie ludzie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rozliczyć Tupolewa z jego działalności radnego? Przecież to jeden z największych darmozjadów w mieście, przyssał się do publicznego cyca i pewnie będzie tak wegetował do emerytury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najnowszy sondaż podaje że Bronisław Komorowski ma najwyższe poparcie elektoratu ktory ma wykształcenie podstawowe, zamieszkuje duże wioski do 1000 mieszkańców i małe miasteczka do 15000 mieszkańców
i poloni  ;)  z Rosji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto rozliczy PiS za szkodzenie, niszczenie i ośmieszanie Polski???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leczyć bezradnego "Tupolewa" na Abramowickiej Ewidentna mania beznadziejności i pazerności na władzę.Leczyć i tych co go wybrali. Na jednej sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się szogun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tułajew tułajew ty mały czlowieczku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani rzecznik prywatnie czy służbowo broni przełożonego?   Jeżeli K. Żuk mógł w czasie godzin urzędowej pracy brać udział w przedwyborczych czatach przed wyborami samorządowymi, a nie urlopu jak wcześniej zapowiadał , to równie dobrze mógł i może oszukiwać w/s wyjazdu na sesję zdjęciową z kandydatem do reelekcji na urząd prezydenta Polski.   Wystarczy wszak sprawdzić trasę służbowego auta w dniu opisanej wyżej sesji zdjęciowej, by znać prawdę na czyj koszt miał miejsce wyjazd.   Swoją drogą wypada zapytać PiS dlaczego nie interweniował w/s prowadzenia samorządowej kampanii wyborczej na koszt podatników przez K. Żuka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może rozliczyć Tupolewa z jego działalności radnego? Przecież to jeden z największych darmozjadów w mieście, przyssał się do publicznego cyca i pewnie będzie tak wegetował do emerytury
Już został rozliczony przez wyborców, którzy oddali na niego największą ilość głosów - 5 razy więcej niż na przewodniczącego rady miejskiej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pysiorki nigdy nie zrobia nic pozytecznego tylko sensacji szukaja !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny Tułajew został rozliczony - dostał największą ilość głosów ze wszystkich kandydatów w Lublinie w wyborach samorządowych. Poparło go ponad 4.300 osób. Zatem przekonał mieszkańców do siebie. Mnie też przekonuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Żuk jako obywatel jest zwykłym człowiekiem i ma swoje prawa obywatelskie. Tyle że on tam pojechał choć za własne i w wolnym czasie ale jednak jako Prezydent Miasta - bo program poparcia wyraźnie brzmiał - "Prezydenci dla Prezydenta". A więc momo że prywatnie to pojechał w moim imieniu, a ja tego sobie nie życzę ! I jeszcze robi się z nas idiotów bo ja na tego Pana nie głosowałem. WSTYD PANIE ŻUK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strasznie tendencjny tekst, skoro pojechał tam w ramach urlopu to jak można sugerować już w tytule że PIS rozlicza Żuka, gdyby faktycznie pojechał tak jak niektórzy z innych miast to ok, ale akurat prezydnt Żuk jest czysty więc to chamskie w taki sposób sugerować sytuacje 
 
strasznie tendencjny tekst, skoro pojechał tam w ramach urlopu to jak można sugerować już w tytule że PIS rozlicza Żuka, gdyby faktycznie pojechał tak jak niektórzy z innych miast to ok, ale akurat prezydnt Żuk jest czysty więc to chamskie w taki sposób sugerować sytuacje 
  Krzysztof Żuk jako obywatel jest zwykłym człowiekiem i ma swoje prawa obywatelskie. Tyle że on tam pojechał choć za własne i w wolnym czasie ale jednak jako Prezydent Miasta - bo program poparcia wyraźnie brzmiał - "Prezydenci dla Prezydenta". A więc momo że prywatnie to pojechał w moim imieniu, a ja tego sobie nie życzę ! I jeszcze robi się z nas idiotów bo ja na tego Pana nie głosowałem. WSTYD PANIE ŻUK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwuś dziecko, a tobie jeszcze mało kompromitacji w związku z twoimi idiotycznymi interpelacjami pod adresem Prezydenta? Grasz w "nie ważne jak, byleby mówili", tylko na to cię stać? dlaczego nie potrafisz być merytoryczny i pokazać klasy? tak wiem, twoi wyborcy i tak by tego nie docenili, nie ten poziom intelektu  ;)
 
Sylwuś dziecko, a tobie jeszcze mało kompromitacji w związku z twoimi idiotycznymi interpelacjami pod adresem Prezydenta? Grasz w "nie ważne jak, byleby mówili", tylko na to cię stać? dlaczego nie potrafisz być merytoryczny i pokazać klasy? tak wiem, twoi wyborcy i tak by tego nie docenili, nie ten poziom intelektu  ;)
  Krzysztof Żuk jako obywatel jest zwykłym człowiekiem i ma swoje prawa obywatelskie. Tyle że on tam pojechał choć za własne i w wolnym czasie ale jednak jako Prezydent Miasta - bo program poparcia wyraźnie brzmiał - "Prezydenci dla Prezydenta". A więc momo że prywatnie to pojechał w moim imieniu, a ja tego sobie nie życzę ! I jeszcze robi się z nas idiotów bo ja na tego Pana nie głosowałem. WSTYD PANIE ŻUK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zdecydował o budowie 2 spalarni śmieci w Lublinie? Śmieci będą przywożone do Lublina z całej Europy . Czy ktoś o tym w ogóle wie? Z tego go rozliczcie! Będziemy więc zatruwani oparami, my i nasze dzieci jeśli przeżyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...